Відбулися кадрові зміни в апараті Бориславської міськради

На щопонеділковій нараді 30 липня міський голова Ігор Яворський представив колективу новопризначеного головного бухгалтера апарату виконавчого комітету Бориславської міської ради Уляну Богданівну Малиняк.

Пані Уляна раніше працювала на посаді завідувача сектору у Дрогобицькій ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, а також головним казначеєм Державного казначейства у місті Бориславі. Міський голова висловив сподівання, що завдяки 25-річному досвіду роботи у фінансовій та економічній сферах новому начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності вдасться одразу включитись в роботу та й надалі забезпечувати стабільне функціонування підрозділу.

Також цього тижня, у зв’язку із виходом на пенсію, колектив міської ради зменшується на одного працівника. На заслужений відпочинок йде головний спеціаліст відділу реєстрації Валентина Ружило. Пані Валентина пропрацювала у міській раді 33 роки, і завдяки комунікабельності та працелюбності здобула велику повагу в колег і громадян, які до неї зверталися за допомогою.

Міський голова щиро подякував Валентині Федорівні за її високий професіоналізм, грамотність та відповідальність у роботі.

КОМЕНТУВАТИ


*