У Дубаневичах другий рік поспіль провели футбольний турнір пам’яті Івана Альберта

У день народження загиблого героя АТО Івана Альберта, 7 липня, на стадіоні села Дубаневичі відбувся ІІ футбольний турнір пам’яті Івана Альберта. У змаганнях взяли участь команди сіл Дубаневичі, Вишня, Градівка, Вигодівки. Відбулося урочисте відкриття турніру, прозвучав наш славень, право підняти прапор надали сину героя -Денису. З коротким вітальним словом звернувся до присутніх директор Дубаневицької ЗОШ І-ІІ ступенів імені Івана Альберта, голова комісії з питань освіти, культури, духовного відродження, ЗМІ та спорту Городоцької районної ради Віталій Маковецький. Хвилиною мовчання присутні на стадіоні вшанували пам’ять Івана Альберта та всіх воїнів, які загинули на Донбасі.
І розпочалися футбольні матчі. ФК “Вигодівка” здолав команду Вишні, а дубаневицька “Мрія” тільки в серії післяматчевих пенальті перемогла команду “Гошани” (с.Градівка). У боротьбі за бронзові медалі перемогла перспективна команда с.Градівка.
А от фінал вийшов драматичний. Спочатку впевнено вела в рахунку команда Вигадівки – 2 : 0, Але дубанівчани рахунок зрівняли. Знову післяматчеві пенальті. На цей раз фортуна була на боці вигодівців.
Переможцем ІІ футбольного турніру пам’яті героя АТО Івана Альберта стала команда ФК “Вигадівка”. Дубаневицька “Мрія” – друга.
Перед нагородженням учасників змагань привітав заступник голови Городоцької РДА Павло Стахів, нагородив команди грамотами Городоцької районної ради та Городоцької державної адміністрації, медалями та кубками. Сину Івана Альберта Денису вручено м’яч з автографами футболістів всіх команд.
Свято вдалося на славу. Приїхали вболівальники і з Градівки, Вишні, Градівки, Городка, Львова, Рудок. Приємно, що прибули підтримати свої команди сільські голови Вишні та Градівки Петро Пастух та Мар’ян Легедза.

КОМЕНТУВАТИ


*