На Мостищині відкрили сімейну молочну ферму за канадським проектом

Голова райдержадміністрації Степан Буняк побував в селі Макунів, де відбулось відкриття таосвячення приміщення сімейної ферми родини Оксани і Миколи Кутних та їх доньки Лілії Шпаковської.

Повідомляє сайт МОСТИСЬКА СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

Тваринницьке приміщення – результат співпраці з Львівським кооперативним об’єднанням «Рівноправність», обласною аграрною дорадчою службою. Ці структури, зокрема, на Мостищині активно впроваджують кандійський проект «Розвиток молочного бізнесу в Україні». Його мета – підвищення прибутковості малих та середніх фермерських молочних господарств, підтримка та створення сімейних ферм з поголів’ям від десяти корів.

Цій добрій справі також сприяли голова райдержадміністрації Степан Буняк, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ігор Березюк, голова Маломокрянської сільської ради Люба Коваль. Ферма обладнана за найсучаснішими технологіями розвитку тваринництва. На початку, тут можна утримувати до 28 корів. Макунівські фермери капітально відремонтували частину занедбаної колишньої колгоспної ферми.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

КОМЕНТУВАТИ


*