Друга спроба провести тендер на реконструкцію басейну у Буську

Відділ освіти Буської районної державної адміністрації Львівської області повідомив про намір укласти договір з ТОВ «Пласт» на реконструкцію басейну Буської ДЮСШ вартістю 11,8 млн грн.

Про це пишуть «Наші гроші» з посиланням на сайт закупівель Prozorro.

Документацією передбачено демонтаж покрівлі, підлоги та вікон, їх заміна, облаштування басейну новою системою опалення та вентиляції. Також технічним завданням передбачено встановлення пандусів та підіймача для людей з інвалідністю.

Крім ймовірного переможця, ТОВ «Пласт», участь у торгах взяло ще дві компанії: ТОВ «Будівельна компанія Терон Девелопмент» та ПП «ЛВ-Арка» із пропозиціями на 1,5 млн грн дешевшими. Проте, тендерний комітет відхилив обох учасників: «Терон девелопмент» – через відсутність усіх документів оренди деяких одиниць техніки та відсутність штатного розпису, а ПП «ЛВ-Арка» – через відсутність банківської гарантії, інформації про субпідрядників та дотримання заходів щодо захисту довкілля. Варто зазначити, що у 2014 році ПП «ЛВ-Арка» було оштрафоване за змову на торгах.

Це вже друга спроба Буського відділу освіти провести тендер на реконструкцію басейну. На перші торги прийшли лише дві фірми: ТОВ «Пласт» і ТОВ «Галицький будівельник».

КОМЕНТУВАТИ


*