Четверте місце Самбора на першому етапі Чемпіонату України

11-13 травня у м. Херсон проходив перший тур Чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловічих команд. У цьому турі як взяли участь 19 команд з усієї України, гравці національних та юніорських збірних, призери європейських та світових чемпіонатів.

Самбірську команду представляли Микола Ліцман та Володимир Павелко. До цих змагань була проведена змістовна передсезонна підготовка і на турнір самбірчани вирушили сповнені надії показати високий результат.

У першій грі самбірські пляжники зустрілися із командою Києва, яку впевнено здолали із рахунком 2-0.

Друга гра була проти досвідченої команди із Одеси, якій самбірські волейболісти поступилися минулого року, тому був прекрасний шанс взяти реванш, яким наші хлопці скористалися сповна перемігши суперників із рахунком 2-1.

У третій грі суперниками наших волейболістів була збірна команда Суми-Запоріжжя, яким вони нажаль поступилися із рахунком 1-2.

Далі у грі за вихід до півфіналу самбірчани здобули перемогу над ще однією столичною командою із рахунком 2-1, тим самим вперше за час виступів у змаганнях такого високого рівня забронювали собі місце у вирішальних поєдинках.

На жаль всі сили були віддані на ігри попереднього етапу, тому у заключних матчах дещо забракло досвіду та наполегливості щоб зайняти призове місце чемпіонату.

Вважаємо, що четверте місце це є дуже хорошим стартом сезону, попереду ще багато етапів, на яких маємо надію самбірчани показажуть високі результати.

Самбірська міська рада

КОМЕНТУВАТИ


*